Nepotřebné věci je možné odložit do Re-use centra v Poděbradech. Najdou nové využití
Re-use centrum bylo v Poděbradech slavnostně otevřeno 21. dubna. Za půlroční existenci se z něj vydalo 8 115 věcí k dalšímu užití. Převážně se jednalo vybavení do domácnosti, autosedačky, sportovní vybavení, nábytek,...


















